KONST / Litografier / Färglitografier 8474046
nr 847 4046
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 5 st, Peter Borotinskij (f. 1948), numrerade och signerade, 31x46 + 26x22
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:27:34
16/9 20:22:34
16 sep
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij